Co to jest ICRA?

ICRA – Individual Clients’ Risk Assessment – pozwala na redukcję kosztów kredytów klientów indywidualnych oraz małych przedsiębiorstw poprzez wyjątkowe połączenie technologii (aplikacja scoringowa ICRAscore) oraz wiedzy i doświadczenia profesjonalnego Zespołu. Profil Ryzyka Kredytowego ICRA to niezależna i obiektywna ocena scoringowa Klienta, dzięki której Eksperci ICRA prowadzą proces negocjacji jak najlepszych warunków kredytowych. Zespół ekspertów ICRA posiada wysokie kompetencje w świadczeniu usług doradztwa kredytowego i ocenie ryzyka kredytowego Klientów. W ICRA podpowiemy Klientom jak obniżyć ratę kredytu w każdej walucie oraz jak spłacić kredyt we frankach obejmując najbliższych adekwatną ochroną ubezpieczeniową.

Niezależna ocena ryzyka kredytowego klienta

Klient ICRA posiadający kredyty konsumpcyjne (w tym karty kredytowe i limity w rachunku) oraz mieszkaniowe lub kredyt na firmę może liczyć na darmową ocenę możliwości obniżenia rat kredytowych.

Symulacja obniżki rat twojego kredytu

Zespół ICRA bazując na najlepszych praktykach metody Individual Clients’ Risk Assessment przyznaje Klientowi niezależną, spersonalizowaną ocenę kredytową i szacuje adekwatną cenę kredytu.

Negocjacje z bankami

Zespół profesjonalistów ICRA prowadzi w imieniu Klienta negocjacje wysokości kosztów kredytu, których celem jest uzyskanie oszczędność bez wydłużenia okresu spłaty.

Ankieta

Ankieta

Mając na uwadze najwyższy standard obsługi Klientów przez ICRA Sp. z o.o. – podmiotu oferującego rozwiązanie pozwalające na obniżenie kosztów kredytów małych i średnich firm – zwracamy się z uprzejmą prośbą o odpowiedź na pytania ankiety, która pomoże lepiej dopasować nasze usługi do Państwa potrzeb. Ankieta dotyczy oceny jakości i sposobu oferowania usług finansowych w Polsce.

Zarząd

Pomysłodawcy tworzący zespół ICRA to osoby z wieloletnim doświadczeniem na najwyższych szczeblach kierowniczych w bankach i innych instytucjach finansowych, w tym w szczególności w obszarze zarządzania ryzykiem. Naszą misją jest pomoc Klientom w kontaktach z instytucjami bankowymi w celu uzyskania jak najlepszych warunków kredytowych.
Krzysztof Dresler
Krzysztof Dresler
Prezes Zarządu
Grzegorz Ignaciuk
Grzegorz Ignaciuk
Członek Zarządu
Bartosz Jankowski
Bartosz Jankowski
Członek Zarządu

Zadowoleni Klienci

JESTEŚ ZAINTERESOWANY OBNIŻENIEM RAT?

Blog